top of page

WWW.HİPNOTERAPİ360.COM

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz

Hipnoterapi ve diğer psikoterapiler aslında zadece imkanı olan belli bir kesime sağlanması konusu uzun zamandır zihnimizi kurcalamaktadır. Bu konuda vatandaşlarımıza nasıl yardımcı oluruz düşüncesiyle yola çıktık ve bu gördüğünüz çözümü ürettik. 
​Hipnoterapi ile normal şartlarda bütçenizi ve sosyal çevrenizi etkilemeden size hizmet sunmayı hedefliyoruz. Gördüğünüz terapiler sadece ve sadece sizi ilgilendiriyor. Dolayısıyla sizler rahat bir şekilde evinizde sanal gerçeklik gözlükleri le terapinizi görerek, umarız güzel sonuçlar elde edeceksiniz. 

 

Amacımız : 

 

Önümüzdeki zamanlarda çok değerli gördüğünüz, sizlere faydaları olacağına inandığımız terapistler ile görüşüp, onların da yardımı ile 360 derece, 8K ve 3D terapi videoları çekimi yapacağız. 

Takımımız

 

Size hizmet etmek üzere yola çıkan çok saygıdeğer ve tecrübeli bir takım oluşturduk. Sözkonusu takımı yakında daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. 

 

İmkanlarımız

 

Teknik imkan olarak şu anda piyasanın en iyisi olan 360 derece 8K, 3D kamerası DETU MAX ile çalışmaktayız. Sözkonusu kamera dünyaca ünlü olup, kaliteyi kendi gözleriniz ile de göreceksiniz. 

Sanal Gerçeklik Hk.

 

Dünya'nın parlayan gelişimi olan sanal gerçeklik sizlere sanal olarak mekanda ve zamanda seyahat etme imkanı tanıyacak. Dolayısıyla evinizden dışarıya çıkmadan birçok şeyi artık yapabileceksiniz. Biz de işte bu son teknolojinin ürünü olan ve 360 derece, 8K, 3D çekim özelliklerine sahip Detu MAX kamerası ile çalışmaktayız. 

bottom of page