top of page
Sevgili ziyaretçiler, 
360 DERECE VİDEOLARIMIZ İLE TERAPİSTİNİZ EVİNİZE GELİYOR !!!

 

Değerli Hocamız Dr. Bülent Uran, Hipnozun Kitabı adlı kitabında şunları yazıyor:'Hiç bir alışkanlığınızı değiştirmeye çalıştınız mı ? Güçlü bir şekilde kendinizi motive etmenize rağmen, anlamadığınız bir dirençle karşılaştınız mı ? Muhtemelen evet diyeceksiniz. Nedir bu direncin kaynağı ? Bilinçaltı.

...

Zihnin temel bir kuralı vardır. Bilinç ve bilinçaltı çatışmaya düştüğü zaman bilinçaltı, uzun vadede, herzaman galip gelir.

Hipnoterapide geliştirdiğimiz 360 derece video metodu ile artık pahalı terapilere gerek yok, sadece 5,- Euro'ya istediğiniz terapiyi ve terapisti seçme imkanı size tanıyoruz. 

Sigara Bırakma Örneği :

 

İnsanlar bilinçleri ile hayatlarında değişik sağlamak isteseler de bilinç altı izin vermedikçe buna muvaffak olamazlar. Çünkü siz iradenizi zorlayıp yemekten sonra sigaranızı yakmasanız da, bilinç altınız o sigarayı mutlaka içecektir. Bundan dolayı, bilinçaltınızda bir değişiklik yapmadığınız müddetçe kurtulmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınızdan kurtulamazsınız. İşte tam burada hipnoterapi size yardımcı olacaktır. 

Bu ve bunun gibi sorunlarınıza artık  en iyi kalitede sanal gerçeklik ortamında terapiler yolu ile çözüm olanağı sunuyoruz. 

Yapmanız gereken, sanal gerçeklik gözlüğünüzü takmanız ve terapistin telkinleri dinlemeniz yeterli olacaktir. 

Bu konuda iddialıyız. Türkiye ve dünya çapında ünlü terapistlerin telkinlerini dinlemek sizleri etkileyecektir, istemediğiniz alışkanlıklardan ve durumlardan kurtularak, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınız. Herşey bilinçaltınızda biter, terapistlerimizin yardımıyla bilinç altınızla dost olacak ve başarıya ulaşacaksınız. 

TERAPİ ÖRNEKLERİ:
 
SİGARADAN
KURTULMA
FAZLA KİLOLARDAN KURTULMA
 ​ALKOL BAĞIMLILIĞINDAN KURTULMA
İMTİHAN KORKUSUNDAN KURTULMA
SUNUM KORKUSUNDAN KURTULMA
GELECEK KORKUSUNDAN KURTULMA
CİNSEL SORUN VE SAPLANTILARDAN 
KURTULMA

 

TAKVİM
25.08.2023

www.hipnoterapi360.com 360 derece, 8K, 3D çeşitli terapi videoları ile hizmetinizde olacaktır. 

BROŞÜRÜMÜZÜ BASIN LÜTFEN

bottom of page